Współpraca z kwiaciarnią internetową

Wiele kwiaciarni internetowych stara się promować na różne sposoby, także oferując możliwość uczestniczenia w programach partnerskich, różnym firmom, czy też osobom prywatnym. Uczestnictwo w programach partnerskich jest dobrym pomysłem na dodatkowy zarobek, a sama kwiaciarnia internetowa jest w stanie dzięki temu dotrzeć co nowych klientów, których w inny sposób mogła by nie móc pozyskiwać.

W jaki sposób to funkcjonuje? Każdy, niezależnie od tego czy jest to osoba fizyczna czy też prywatna, kto posiada stronę internetową, najlepiej oczywiście w miarę popularną, może umieścić na niej, po nawiązaniu współpracy specjalny baner reklamowy, w którym kwiaciarnia zachęcać będzie do skorzystania ze swoich usług.

Procent za zamówienie

Współpraca z kwiaciarnią internetową Działa to w następujący sposób, że kwiaciarnie internetowe płacą określony procent za każde zamówienie, zrealizowane w ramach takich programów partnerskich. Jest to nawet do 10 procent, a jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że dostawa kwiatów obejmuje niekiedy warte tysiące złotych duże zamówienia, to jest to kwota dosyć spora. Oczywiście właściciel strony internetowej zarabia tylko wtedy gdy ktoś zamawia e kwiaty za pośrednictwem zamieszczonego na jego stronie internetowej specjalnego baneru. Istnieje dosyć często możliwość wyboru takiego baneru, po to aby komponował się on dobrze z samą stroną internetową na której się znajdzie.

Tańsze bukiety

Najczęściej klienci co prawda zamawiają o wiele tańsze bukiety, ale i tak jest to dosyć dobry sposób na ciekawą reklamę i dodatkowy zarobek, zwłaszcza że dochody z tego rodzaju programów partnerskich nie są wysoko opodatkowane. Oczywiście przed przystąpieniem do takiego programu partnerskiego, dokładnie tak samo jak w przypadku wszystkich innych programów tego typu najlepiej jest się dokładnie zapoznać z zasadami uczestnictwa. Największych przychodów spodziewać można się w lutym i w marcu kiedy to najwięcej kwiatów zamawianych jest przez klientów kwiaciarni internetowych. Warto przystąpić do takich programów partnerskich, chociażby z tego względu że obecnie większość ze wszystkich wręczanych kwiatów, wręczana jest za pośrednictwem kwiaciarni internetowych własnie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz